IT Soğutma Sistemleri

dinamik enerji
Soğutma Sisteminde Enerji verimliliği

Canovate, bilinen tradisyonel soğutma sistemlerinden farklı çok az enerji tüketin ve toplam yatırım maliyeti çok uygun olan cihazlar üretmektedir. Soğutma sistem elemanları kompresör, fan, pompa vs. en çok elektriği tüketen elemanlardır. Enerji verimliliğini sağlayabilmek için bu elemanların yıl boyunca hiç kullanılmamaları veya mümkün olan en az düzeyde kullanılmaları gerekmektedir. Kompresörsüz diye adlandırılan bu sistemlere doğru gidiş enerji verimliliğini yani tüketimini iyileştirmektedir. Enerjinin büyük bölümü olması gerektiği gibi serverler kullanmaktadır.

Canovate ürettiği soğutma sistemlerinde kompresör enaz veya hiç kullanılmayacak şekilde dizayn etmektedir. İklim koşullarına ve işletme şartlarına göre sunduğumuz değişik tipteki soğutma cihazları enerji tüketimini hızlı bir şekilde düşürerek kazanç sağlamaktadır.

Canovate Chiller guruplarında sulu ekönömizerler kullanarak yılın büyük bir bölümünde kompresörsüz soğutma sağlar. Canovate CRAC ünitelerinde de dış havayı filitre ederek bilgi işlem odalarına verme özelliğine sahiptir. Burada kullanıla hava ekonomizerleridir.

Ekonomizerle %50-70 enerji tasaruffu sağlar

BİZE ULAŞIN:

Altayçeşme Mah. Begonya Sok. A Blok No:32/9 Maltepe İSTANBUL – TÜRKİYE

Tel : +90 (216) 352 70 95

DİNAMİK ENERJİ:

Doğal Jeotermal Isı sistemleri çevreci ve yüksek tasarruflu olması sayesinde gelecek nesillere daha temiz bir dünya sunmaktadır.