TURSEFF

Turseff,enerji verimliliğinin arttırılması ve yenilenebilir enerjinin yaygınlaştırılmasına yönelik finans destek programıdır.Turseff,müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda finansal destek sağlamaktadır.

KONUT SEKTÖRÜNDE

Özel konut sahipleri, bina ve apartmanda enerji verimliliğini iyileştirmek ve konut sektöründe yenilenebilir enerji yatırımları için 75,000 ABD dolarına kadar kredi imkanı sağlanmaktadır.

KÜÇÜK ÖLÇEKLİ TİCARİ PROJELER

Küçük ölçekli enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji projeler için 300,000 ABD dolarına kadar kredi imkanı sağlanmaktadır.

TİCARİ & ENDÜSTRİYEL ENERJİ VERİMLİLİĞİ VE YENİLENEBİLİR ENERJİ YATIRIMLARI

icari ve Endüstriyel nitelikli enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji projeleri için 5 milyon ABD dolarına kadar kredi imkanı sağlanmaktadır.

TİCARİ ENERJİ VERİMLİLİĞİ VE YENİLENEBİLİR ENERJİ YATIRIMLARI

Ticari sektörde enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji proleri için 5 milyon ABD dolarına kadar kredi imkanı sağlanmaktadır

ENERJİ VERİMLİLİĞİ EKİPMAN TEDARİKÇİLERİ

Üreticiler, Tedarikçiler ve Enerji Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji Ekipmanı Kurucuları için azami 1 milyon ABD dolarına kadar kredi imkanı sağlanmaktadır.dinamik enerji

Daha fazla bilgi için Tıklayınız ( Turseff )

BİZE ULAŞIN:

Altayçeşme Mah. Begonya Sok. A Blok No:32/9 Maltepe İSTANBUL – TÜRKİYE

Tel : +90 (216) 352 70 95

DİNAMİK ENERJİ:

Doğal Jeotermal Isı sistemleri çevreci ve yüksek tasarruflu olması sayesinde gelecek nesillere daha temiz bir dünya sunmaktadır.