newtherm

30 yılı aşkın sektörel deneyim temelinin üstüne kurulan newtherm firması kökleri, yurt içinde ve yurt dışında yaptığı "Isı Pompaları" ve "Radyant Isıtma" uygulamalarına ve Tübitak ile birlikte gerçekleştirdiği Ar-Ge projelerine uzanmaktadır.

Enerjinin verimli kullanılabilmesi ve yenilenebilir kaynaklardan yararlanılabilmesi için ısı pompaları ve radyant ısıtma sistemleri gibi alternatif çözümlerle, müşterilerin binalarını ve tesislerini "en az enerji tüketerek" işletebilmelerini sağlamaktadır.

Sunduğumuz çözümler yüksek yatırım maliyetleri oluşturmadan müşterin takdirlerini kazanmasını önemsiyor, satışını yaptığımız ürün ailelerini müşteri odaklı hizmetlerimizle destekliyoruz.

"Verimlilik Artırıcı Projeler" (VAP) yaparak müşterilerimize yatırım kredileri ve teşvikleri alabiliyor, binaları için "Enerji Kimlik Belgeleri" (EKB) düzenleyebiliyor, LEED sertifikası için ek puanlar kazandırabiliyoruz.

Ürünlerimiz, ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikalı tesislerde, CE belgeli olarak üretilmektedir. newtherm ISO 9001:2008 kalite yönetim standartına sahiptir. Katma değeri yüksek çözümlerle hizmet ederek, kaliteli bir yaşam süreci sunmaktadır.

web sitesi : http://www.newtherm.com.tr

dinamik enerji

BİZE ULAŞIN:

Altayçeşme Mah. Begonya Sok. A Blok No:32/9 Maltepe İSTANBUL – TÜRKİYE

Tel : +90 (216) 352 70 95

DİNAMİK ENERJİ:

Doğal Jeotermal Isı sistemleri çevreci ve yüksek tasarruflu olması sayesinde gelecek nesillere daha temiz bir dünya sunmaktadır.