HAKKIMIZDA

Türkiye, Enerji - Isıtma - Soğutma ve Havalandırma sektöründe faaliyet gösteren DİNAMİK ENERJİ, resmi, özel ve bireysel tüketicilerin yenilebilir enerji, doğaya saygı, tasarruf ve maksimum verim sağlamak, bu tür ihtiyaçlarına da çözüm ve destek vermek amacı ile kurulmuştur.

DİNAMİK ENERJİ'nin kuruluş yılı her ne kadar yeni ( 2010 ) olsa da geçmişi 1975'li yıllarda sayın M. Rahmi UĞUR bey'in girişimleri ile başlamıştır.

Yaklaşık 36 yıllık bilgi, birikim ve tecrübesi olan şirket ortaklarının ve çalışanlarının ( ürün geliştirme AR-GE ), satış, kurumsal danışmanlık ve çözüm önerileri birlikteliği ile bir SİNERJİ ekibi oluşturmuştur.

Ülkemiz son yıllarda özellikle yenilebilir enerji sektöründe gözle görülür bir ilerleme kaydetmekte fakat mevcut yapı, zaman içerisinde kabuk değiştirmektredir.

Gerek resmi daireler, gerek özel sektör hatta bireysel tarafta da ciddi bir ihtiyaç ve dönüşüm göze çarpmaktadır.

Bu sebeple DİNAMİK ENERJİ olarak, bu konuda tespit edebilidiğimiz ve projelendirebilidğimiz ölçüde ( resmi kurumlar, özel sektör ve bireysel ) tüketiciler tarafındaki ihtiyaçları gidermede, ülkemize katma değer sağlamayı ilke olarak belirledik.

BİZE ULAŞIN:

Altayçeşme Mah. Begonya Sok. A Blok No:32/9 Maltepe İSTANBUL – TÜRKİYE

Tel : +90 (216) 352 70 95

DİNAMİK ENERJİ:

Doğal Jeotermal Isı sistemleri çevreci ve yüksek tasarruflu olması sayesinde gelecek nesillere daha temiz bir dünya sunmaktadır.