Gullberg & Jansson

dinamik enerji

İskandinavya ‘da Hava Kaynaklı Isı Pompası konusunda faaliyet gösteren Gullberg & Jansson açık veya kapalı havuz suyu ısıtılması ve soğutulmasında ısıtma ve soğutmasını içeren hava kaynaklı ısı pompalarında Avrupa’ da çok önemli bir yer edinmiştir. Gullberg & Jansson Hava Kaynaklı Isı Pompaları, çevreci ve yüksek tasarruflu olması, sayesinde gelecek nesillere daha temiz bir dünya sunmaktadır.

dinamik enerji

DJES İsveç’te havuz ısıtma sistemleri sektörünün en büyüklerinden biri olan Gullberg & Jansson firmasıyla beraber, Türkiye’de çalışmalarına başlamıştır. Gullberg & Jansson firması İsveç, Norveç, Finlandiya, Danimarka, Polonya, Almanya, İngiltere, Portekiz, İspanya ve Rusya’dan sonra şimdide Türkiye pazarına DJES güvencesi ile girmiş bulunmaktadır.

dinamik enerji

Açık veya kapalı havuz suyu ısıtılması ve soğutulmasında ısıtma ve soğutmasını içeren hava kaynaklı ısı pompalarında Avrupa’da çok önemli bir yer edinmiştir. Gaz, akaryakıt ve herhangi bir fosil yakıt gerektirmeden yakıt gideri yoktur. Bu özelliği sayesinde dünya üzerinde en çok tercih edilen havuz ısıtma ve soğutma sistemleridir.

dinamik enerji

web sitesi : www.gullbergjansson.se/eng/

BİZE ULAŞIN:

Altayçeşme Mah. Begonya Sok. A Blok No:32/9 Maltepe İSTANBUL – TÜRKİYE

Tel : +90 (216) 352 70 95

DİNAMİK ENERJİ:

Doğal Jeotermal Isı sistemleri çevreci ve yüksek tasarruflu olması sayesinde gelecek nesillere daha temiz bir dünya sunmaktadır.