Elektro Wind

dinamik enerji

Elektro Wind, Elektro Enerji firmasının kendi markasıdır. Elektro Enerji, güneş enerjisi ürünlerinde, Solartecmed firmasının Türkiye yetkili ofisi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Görevimiz: Gün geçtikçe çevre kirliliği ile sorunları hızla artan dünyamızda, temiz enerji ürünlerinin kullanımını yaygınlaştırmaktır.

Amacımız: Rüzgar enerjisinden en iyi verimi alacak modellerle, kullanıcılarına temiz enerji üreterek elektrik ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bu amaçla patentli dizayna sahip Elektro Wind, çok düşük rüzgar hızlarında ( 2.5 m/sn ) bile enerji üretir.

Dünyada bir ilk; Kullanıcının ihtiyaçlarına göre türbin boyu ve genişliği ayarlanabilen Elektro Wind, bu konseptiyle dünyada ilk ve tek rüzgar jeneratörüdür. Bu sayede, yıllık ortalama rüzgar hızı düşük olan bölgelerde ve uygulama alanı kısıtlı olan yerlerde uygun türbin boyu ve genişliği hesaplanarak, ideal türbin tipi belirlenir.

Uygulama kolaylığı; Elektro Wind, şebekeden bağımsız ( off grid ) veya şebekeye bağlı ( on grid ) olarak kurulum yapılır. Kullanıcının ihtiyacına göre belirlenen türbin tipi istenen alana yerleştirilerek mevcut elektrik sistemine bağlanır.

Garantimiz; Aldığınız rüzgar türbini için ödediğiniz ücreti, 4-5 yıl içinde ürettiği elektrik enerjisi cinsinden (güncel birim kW fiyatı 0.33TL + ek vergiler ve Kdv) geri kazandırmaktadır. Bunun aksi durumunda eksik bedeli size iade ediyoruz. Bu sayede aylık ortalama elektrik faturanızdan daha az ücret ödeyerek temiz enerji kullanmaya başlayabilirsiniz. 4-5 yıl sonunda ise elektrik ücreti ödemeyeceksiniz. Paslanmaz çelikten yapılan türbinlerimiz ve direklerimiz ömür boyu garantilidir. Dikey dizayna sahip olan Elektro Wind, bu özelliği ile kurulumu çok daha kolaydır. Dişli mekanizma kullanmadığı için bakım gerektirmez. Rüzgarı karşılayan yüzeyi alanı çok daha geniş olduğu için düşük rüzgarlarda bile elektrik üretir.BİZE ULAŞIN:

Altayçeşme Mah. Begonya Sok. A Blok No:32/9 Maltepe İSTANBUL – TÜRKİYE

Tel : +90 (216) 352 70 95

DİNAMİK ENERJİ:

Doğal Jeotermal Isı sistemleri çevreci ve yüksek tasarruflu olması sayesinde gelecek nesillere daha temiz bir dünya sunmaktadır.