Ticari Binalar Isıtma, Soğutma

Havuz Isı Pompaları

dinamik enerji
Havuz Isı Pompaları

dinamik enerji PDF olarak indir

Yeni Nesil Canovate Havuz Isı Pompaları havuzların ısıtılmasında en verimli ve en konforlu çözümdür. Hangi havuz sahibi ilk ve sonbaharda gökyüzünün altında havuza girmenin hayalini kurmaz ki. Peki bu hayal olarak mı kalmalı? Canovate ileri teknoloji ürünü Havuz Isı Pompaları bu hayalinizi olabildiğince az enerji maliyeti ile gerçekleştiriyor. Yüzme mevsimini dilediğiniz kadar uzatıyor.

Havuz ısıtılması, mevsine göre değişiklik göstermektedir. Açık havuz ısı pompaları ile kışın, kullanılan kapalı havuz ısı pompaları, birbirinden tamamen farklıdır.

Açık veya kapalı havuzunuza göre aşağıdaki tablodan seçim yapabilrsiniz. Kapalı havuz ısı pompaları yaz kış kullanabilirsiniz, açık havuz ısı pompalarını ise kışın kullanamazsınız.

  • Sıcak Su
  • Desibel
  • A++ Enerji

Detaylar

Bakım gereksinimi daha azdır.

Daha güvenilir, daha konforludur.

Özel titan ısı eşanjörü havuz suyundaki klor ve diğer kimyasallardan etkilenmez, uzun ömürlüdür.

Mevcut ısıtma sistemi ile birlikte veya bağımsız çalışabilir. Ekonomik ve çevrecidir, seragazı salınımı yoktur.

COP değeri 5.6 ile 6.5 arası değişir. Başka sistemlerle, örneğin elektrikli ısıtıcılarla 30 kW harcayan bir havuzda, aynı ısıyı 5 kW elektrik harcayarak yapar, enerji tasarrufludur.

Özel dizayn edilmiş ventilatörü ve izolasyonları ile sessiz çalışır, yumuşak kalkış şalteri ile ilk kalkıştaki akım dalgalanmalarını absorbe eder.

Havuz sıcaklığını kontrol ederek istenen derecede tutar.

BİZE ULAŞIN:

Altayçeşme Mah. Begonya Sok. A Blok No:32/9 Maltepe İSTANBUL – TÜRKİYE

Tel : +90 (216) 352 70 95

DİNAMİK ENERJİ:

Doğal Jeotermal Isı sistemleri çevreci ve yüksek tasarruflu olması sayesinde gelecek nesillere daha temiz bir dünya sunmaktadır.