Konut Isıtma, Soğutma, Sıcak Su

Hava Kaynaklı Isı Pompaları

Monoblok Tip Hava Isı Pompası

dinamik enerji PDF olarak indir

Split Tip Hava Isı Pompası

dinamik enerji PDF olarak indir

Canovate hava kaynaklı ısı pompaları, dış havanın ısını alır, istenilen sıcaklık değerine çıkarır, kalorifer devresine vererek ıstmayı sağlar. Tersini yaparsa yani binadan ısı alıp havaya verirse soğutma yapmış olur.

Dış hava sıcaklığı -24 °C ile + 40 °C arasında çalışır.

Cihaz içi ekonomizeri, yüksek verimli kompresörü, EVI tekonolojisi, çift kademeli defrost özelliği ve ileri derece otomasyon tekenolojisi ile çok yüksek verim sağlar, muadillerine göre %30 'dan fazla tasarruf sağlar.

Evin iç tesisat elemanları radyatör, yerden ısıtma veya fancoil olabilir. Ancak enerji verimliliği açısından yerden ısıtma sistemlerini önermekteyiz. Soğutmayı kontrollü olarak yerden, duvardan veya tavan panellerinden yaptırılabileceğiniz gibi yer, tavan, duvar tipi fan coillerle de yaptırabilirsiniz.

Evinizin balkonuna, bahçesine, kazan dairesine veya herhangi kullanılmayan bir köşesine konulabilir.

Çok soğuk bölgeler için Split (iç ünite ,dış ünite), daha sıcak (dış hava sıcaklığı -10 °C düşen) bölgeler için Monoblok Hava Kaynaklı ısı popası seçeneklerimiz vardır.

BİZE ULAŞIN:

Altayçeşme Mah. Begonya Sok. A Blok No:32/9 Maltepe İSTANBUL – TÜRKİYE

Tel : +90 (216) 352 70 95

DİNAMİK ENERJİ:

Doğal Jeotermal Isı sistemleri çevreci ve yüksek tasarruflu olması sayesinde gelecek nesillere daha temiz bir dünya sunmaktadır.